Sosyal Medya
Giriş Yap
0
basket

Anasayfa | İade Koşulları

İade Koşulları
İade Koşulları

İptal & İade

CAYMA HAKKI ve İADE

Boltakipçi içerisinde sunulan ürün ve hizmetler, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nde de belirtildiği üzere; “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallar” cinsinden olduğundan cayma ve iade hakkı bulunmadığını belirtmek isteriz. Ürün alımını yapmadan önce başlattığınız video kaydını, sipariş esnası ve sipariş sona erene kadar devam ettirmeniz gerekir.

Bakiye İşlemleri

Siteden satın alacağınız üründe stok olmaması halinde iade talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu iadelerin gerçekleşebilmesi için yüklediğiniz bakiyeden hiç harcama yapmamış olmanız gerekiyor. Kredi kartından yaptığınız bir ödeme direkt olarak o karta 7-14 iş günü içerisinde iade edilir, bu süre bankanızın hızına bağlı olarak değişebilmektedir. Havale ve EFT durumlarında da aynı koşul geçerlidir, fakat mobil ödemelerde iade kesinlikle olmamaktadır!

Papara ödemelerinde ise yalnızca ödeme yaptığınız tutar iade edilebilir, yükleme kesintisinin iadesi mümkün değildir. Papara yüklemelerinin iade süresi 3-7 iş günü arasındadır, yalnızca Papara'nın sistemlerinde arıza olması durumunda bu süre uzayabilir, aksi taktirde asla bu sürenin dışına çıkılmaz.